O veletrhu a jak to u nás vypadá

O veletrhu a jak to u nás vypadá

Plánujete svatbu v roce 2024? Třeba v jarních termínech? Pak potřebujete zařídit svatební místo pro obřad a hostinu a další dodavatele jako je svatební fotograf či kameramen, DJ, květinářku a cukrářku, snubní prsteny, svatební šaty i oblek pro ženicha jednoduše dříve než pro svatby letní. Přijďte se inspirovat a vybrat si ty správné dodavatele naživo k nám na veletrh. Zjistíte, zda si osobně sednete ;-).
 

Právě proto vznikl náš nový podzimní svatební veletrh v Hradci Králové.
Pro všechny snoubence, kteří si svatbu chtějí naplánovat a zařídit s předstihem a vklidu.
 

V pořádání svatebních veletrhů nejsme žádní nováčci. Máme za sebou 19 úspěšných ročníků Svatebního veletrhu Pardubice, který proběhl bez přerušení a v době lockdownů měl online podobu. Pardubický svatební veletrh má jedno velmi zajímavé prvenství: je to nejdéle konaný svatební veletrh v ČR. Vznikl jako 3. svatební veletrh v ČR, ale první a druhý veletrh již neexistuje. V roce 2021 jsme založili novou tradici a vznikl Svatební veletrhu Vysočina, který také letos pokračuje v tradici a bude již 3. ročník. Tento veletrh sloučil velké množství malých prezentačních dnů a nabídl snoubencům chybějící jeden centrální veletrh pro kraj Vysočina.

Jsme tedy velmi rádi, že můžeme založit nový svatební veletrh také pro Královéhradecký kraj
Jak to u nás na 1. ročníku vypadalo se a na firmy, které vystavovaly, můžete podívat níže v naší fotogalerii. Těšíme se  na spolupráci při 2. ročníku.

Chci poslat informace o svatebním veletrhu

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Fotogalerie

 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace
a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show